RAZDVA Backstage a júl, ktorému nevládli iba dovolenky

Už viete, že v júni sa u nás naozaj poriadne makalo. Launchlo sa viacero projektov. Naša kampaň sa objavila na billboardoch aj v TV, dokončil sa e-shop, boli sme otvárať novú reštiku, lekáreň a pribudol zahraničný klient. Aj preto sa júl niesol v znamení zaslúženého oddychu. Hlavnú úlohu však u nás nehrali iba dovolenky, ale aj neprerušované pracovné tempo.

Launch celoslovenskej kampane na PILOT Energy Drink

V tejto súvislosti by vám nemal uniknúť samostatný blog o tom, ako fullservisová agentúra zastrešila kampaň pre nabušený energeťák. Bol to veľký launch, ktorý sprevádzali týždne práce a dve fázy kampane. Trochu sme sa zahrali na cestovku, vyšli s pravdou nohami na billboardy, vytvorili dizajn manuál, parádny web, polepili zopár áut, pripravili letáky, foldre…

S PILOTOM sme teda krásne demonštrovali skutočnosť, že RAZDVA je fullservisová agentúra. To znamená, že sa pod jednou strechou dokáže postarať o všetky vaše chute, požiadavky, želania a sny. Je to vlastne ideálna konštalácia pre stabilnú a fungujúcu spoluprácu. 

Rozpŕchli sme sa za zaslúženým oddychom

V snahe viac vám predstaviť náš tím, mi v hlave skrsla myšlienka, že by sme vás tak trochu zobrali aj do súkromia našich dovoleniek. Každý z nás teda na naše sociálne siete venoval do pléna jednu fotku, ktorá by za iných okolností zostala za oponou. 

Tento rok to síce bolo trochu skromné, nakoľko cestovateľská situácia stále nie je ideálna. Väčšina tímu si preto užila krásy Slovenska. Našlo sa aj zopár odvážlivcov, ktorí prekročili hranice.

Našťastie vrátili sa s negatívnym testom a tak sme ich pustili späť do officu. Pre brutálne privátne zábery z našich dovoleniek nezabudnite sledovať sociálne siete RAZDVA. 

Bubble Boy naložený proseccom na našej záhrade

Obľúbenému autíčku sme vyjadrili support tým, že u nás môže fungovať a ponúkať svoje drinky. Od tohto momentu všetci v tíme vieme, ako veľmi dokáže v lete potešiť vychladené prosecco. Samozrejme, podľahneme mu vždy až po práci, aj keď to tak niekedy nemusí vyzerať. 

Na prosecco, aperol či ďalšie fresh drinky v ponuke Bubble Boya sa môžete zastaviť na našom dvore. Čakajú vás každý deň od 15:30 do 21:00, s výnimkou nedele a samozrejme, podľa počasia. RAZDVA tím approved! 

Stretnutia s novými klientmi za hranicami Košíc

To poznáte. Ak nejde hora k RAZDVA, ide RAZDVA k hore. Dokonca aj vtedy, ak nás osloví niekto, kto nepôsobí v Košiciach. Minulý mesiac sme za vami vyrazili do Trebišova a Prešova.

Zatiaľ nemôžem prezradiť viac, no verím, že to budú krásne, úspešné a najmä dlhotrvajúce spolupráce. 

Náš tím sa znova otvoril novému členovi a.k.a. hľadáme grafika!

Príjemná atmosféra, útulné priestory, v ktorých rozvoniava káva a pohodový tím, v ktorom nie je núdza o srandu. Aj toto ťa okrem platu a iných benefitov stretne v RAZDVA. Ak si ťa teda vyberieme na pozíciu nášho nového grafika. 

Táto pozícia nie je vyhranená voči pohlaviu, vierovyznaniu či osobnému presvedčeniu. Radi medzi seba vezmeme pána alebo dámu. Podmienkou je ukázať skills v Adobe Suite / XD. Viac sa o pozícii a podmienkach okolo dozvieš na Pretlaku

PS: Ak sa ti článok páčil, pošli mi sto eur a na webe RAZDVA určite nevynechaj sekciu Blog. Za každé prečítanie, ktoré dokazuje, že som nedral klávesnicu MacBooku zbytočne, som ti neskonale vďačný.

Mgr. Ondrej Džurdženík
Mgr. Ondrej Džurdženík
IdeaMaker/Copywriter
K online marketingu som pričuchol ešte počas môjho štúdia na univerzite. Z teórie prešli veci do praxe, keď som 2 roky pôsobil v agentúre Visibility. Na tomto blogu vám budem nejaký ten piatok dokazovať, ako rád píšem. Bombičkové pero som vymenil za klávesnicu MacBooku, ktorá je denne nažhavená na nové a nové veci. Najviac zo všetkého ma však baví kreatíva. Vymýšľať divotvorné veci, ktoré ľudí dokážu strhnúť v dnešnej presýtenej dobe. To je pre mňa skvelou výzvou. Zároveň sa chcem neustále posúvať a zlepšovať.